Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 69,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

 

Smits Assen BV od 1973 roku odnosi sukcesy w produkcji tekstyliów i akcesoriów do pokoi dziecięcych. Pod marką Jollein co roku projektujemy nowe kolekcje z modnymi, modnymi wzorami, które są miłym dodatkiem do naszej podstawowej kolekcji. Nasze kolekcje są praktycznie użyteczne, charakteryzują się wysoką jakością i uwzględniają rozwój rynku. 

 

Rozwój

W Jollein każdego dnia ciężko pracujemy dla naszych klientów. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów i usług. W przypadku wielu z tych ulepszeń współpracujemy z wyspecjalizowanymi partnerami przy projektach, w których korzystamy z dotacji europejskich. 

Cyfrowa innowacja organizacyjna 
Jollein od wielu lat jest wiodącym graczem na rynku tekstyliów i akcesoriów dziecięcych. Jednak rynek zmienia się ogromnie. Na rynku biznesowym stawiane są daleko idące wymagania dotyczące cyfryzacji i związanej z tym wymaganej automatyzacji procesów wewnętrznych i organizacji. 

Świat staje się „mniejszy” dzięki cyfryzacji, znacznie bardziej przejrzysty. Inni, nowi gracze (z zagranicy) wchodzą na rynek, az drugiej strony do potencjalnego rynku zbytu można podejść również na całym świecie.
Ze względu na ekspansję dużych partii cena rynkowa również znajduje się pod presją.

W Jollein zdajemy sobie sprawę, że trzeba mocno profilować produkty na platformach internetowych, między innymi za pomocą silnych strategii marketingu internetowego, aby móc szybko i odpowiednio reagować na sygnały, trendy i możliwości na rynku. Wraz z zewnętrznymi wyspecjalizowanymi partnerami pracujemy nad innowacjami w naszej organizacji cyfrowej.

Stworzenie struktury organizacyjnej dla zmieniającego się rynku konsumenckiego
Jollein tradycyjnie koncentruje się na klientach biznesowych. Ze względu na rozwój rynku i wirusa Coronavirus Covid-19 widzimy, że rynek konsumencki oferuje ogromne możliwości. Jollein chciałby lepiej zareagować na to, aby można było lepiej dotrzeć do konsumenta. Organizacja nie jest nastawiona na tę zmianę i dlatego chce wspólnie z zewnętrznymi specjalistami opracować solidny plan bezpośredniego podejścia do rynku konsumenckiego.

Logo-ERDF-FCLogo-SNN

Trwałość i jakość

Clevercare

Być może już zauważyłeś; Na metkach pielęgnacyjnych naszych ubrań i tekstyliów dziecięcych znajduje się logo Clevercare. Do ubrań dziecięcych zaliczamy np. Śpioszki i spodnie oraz tekstylne śpiwory, koce, prześcieradła itp. Wszystkie wyroby tekstylne! Logo można rozpoznać po kwiatku z linkiem do clevercare.info. Clevercare zawiera wskazówki dotyczące ekonomicznej, inteligentnej i przyjaznej dla środowiska pielęgnacji odzieży i tekstyliów. Chcielibyśmy podzielić się z Tobą tymi wskazówkami! Więcej informacji można znaleźć na stronie www.clevercare.info/nl .

1. Nie       pierz produktu zbyt często

Kilka badań wykazało, że tekstylia są prane w pralce częściej niż to konieczne. Clevercare zaleca wietrzenie produktów po każdym użyciu w celu ich odświeżenia i ręcznego usunięcia plam. Zmniejszając liczbę prań, Twój ślad CO2 jest aktywnie zmniejszany!

2.       Produkt pierz w niskich temperaturach

Temperatura podana na etykiecie prania to najwyższa dopuszczalna temperatura. Sześćdziesiąt stopni jest konieczne tylko wtedy, gdy produkt jest bardzo brudny lub gdy chcesz zabić bakterie. Na przykład często można prać ubrania w temperaturze 30 stopni.

3.       Wysuszyć produkt na sznurku

Pozostawienie produktu do wyschnięcia na sznurku ma tylko zalety: oszczędza energię, ubrania łatwiej zachowują kształt i mniej się zużywają.

4.       Prasuj produkt tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne

Prasowanie to nie tylko dużo pracy, ale także energia. Jeśli równomiernie wieszasz umyte produkty, możesz ograniczyć zagniecenia. Produkt możesz też powiesić w łazience: ciepła para uwalniana podczas kąpieli spłyca zmarszczki i zagniecenia.

Jollein

Jollein - EKO zastawa silikonowa Storm Grey Jollein - EKO zastawa silikonowa Storm Grey
Producent: Jollein
Cena: 159,00 zł
bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl