Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 69,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

 

Nazywamy się Bambaw, podbijamy status quo konsumpcjonizmu, opracowując zrównoważone alternatywy dla produktów jednorazowego użytku

Misja

Odpady, jakie znamy dzisiaj, są ludzkim wynalazkiem sprzed niespełna stu lat. Konsumpcjonizm poszedł w złym kierunku, dławiąc planetę miliardami ton śmieci. Naszą misją jest ponowne przemyślenie sposobu, w jaki konsumujemy i oferowanie trwałych alternatyw dla marnotrawnych produktów, które nazywamy swapami bezodpadowymi. Nasze zamiany typu zero waste są wytwarzane przy możliwie najmniejszym śladzie ekologicznym i na uczciwych warunkach w całym łańcuchu produkcyjnym.
Bambaw wierzy, że bardziej zrównoważony i świadomy etycznie świat jest możliwy, to od nas zależy, czy go stworzymy.

Dlatego skupiamy się na budowaniu etycznej społeczności osób, które zmieniają zasady gry. Razem dzielimy się informacjami, pomysłami i entuzjazmem, które pomagają posunąć naprzód ruch zero waste.

Poniżej nasza historia: Jak dotarliśmy - gdzie jesteśmy - dokąd chcemy się udać.

Założenie Bambaw

Augustin Maxime de Hemptinne
W 2015 roku bracia bliźniacy Max i Augustin byli zszokowani skalą zanieczyszczenia plastikiem. Zadawali sobie pytanie, jak żyć swoim życiem i tworzyć jak najmniej odpadów, jednocześnie umożliwiając innym robienie tego samego. Ich wniosek był prosty: oferowanie alternatyw dla marnotrawnych produktów jednorazowego użytku w celu zwalczania zanieczyszczeń u ich źródła.

Te zamiany typu zero waste zapobiegają przedostawaniu się odpadów do środowiska.

W świecie przyrody nie ma odpadów. Odpady, jakie znamy dzisiaj, to wynalazek współczesnego człowieka.

Przed latami czterdziestymi XX wieku produkty były przeznaczone do wielokrotnego użytku i były wykonane z wysokiej jakości materiałów. W latach 50-tych masowa produkcja tworzyw sztucznych została skomercjalizowana. Od tego czasu rozwinęła się kultura odrzucenia, zagrażająca wszelkiemu życiu na ziemi i musimy teraz działać, aby ją powstrzymać.

Największym zagrożeniem dla naszej planety jest przekonanie, że uratuje ją ktoś inny.
Robert Swan

Drużyna

Od momentu powstania Bambaw ruch zero-waste zyskał popularność na świecie: rosnąca liczba ludzi zaczęła zwracać uwagę na swój wpływ na zakupy. To wspaniale. Bambaw to teraz rosnący zespół wojowników śmieci, którzy ciężko pracują, aby uczynić ziemię miejscem do zamieszkania dla przyszłych pokoleń.

Jedno marzenie, jeden zespół.

Zespół Bambaw
Jesteśmy tutaj, aby przemyśleć sposób, w jaki konsumujemy i pchnąć naprzód ruch zero-waste.

Lepsze jutro

Nasza podróż właśnie się rozpoczęła. Jesteśmy zdeterminowani, aby pomóc w rozwoju ruchu zero waste. Powszechna wymiana bezodpadowa oraz dzielenie się informacjami o tym, jak zmniejszyć swój ślad ekologiczny, to kolejne kroki na drodze do świata wolnego od odpadów.

Nie możemy sami stworzyć lepszego jutra, każdy powinien dokonać drobnych, ale znaczących zmian.

Jesteśmy zawsze otwarci na Twoje sugestie, pomysły i opinie. Tak więc, jeśli masz sugestię lub projekt, nad którym chciałbyś współpracować, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl