O firmie

 

 

Co to znaczy 

 

 

 

Oznacza to że robiąc BYLE ten jeden krok możesz stać się Eko.

 

To nie tylko sklep z artykułami ekologicznymi ale również społeczność, która tworzy BYCIE Byle Eko. Bo każdy z nas może przyczynić się do zmiany. 

 

 "Byle Eko"

To znaczy że każdy twój najmniejszy gest może przyczynić się do poprawy jakości życia i środowiska.

Nie znaczy to że z dnia na dzień zrezygnujesz z produktów, które nie są "EKO" ale sprawdź może właśnie jeden z nich przypasuje i TOBIE. Nie chodzi jedynie o produkty ale także o opakowania w jakich są produkowane, niektóre z nich można łatwo zastąpić na takie pochodzące z recyklingu lub łatwo biodegradowalne. Wystarczy że zastąpisz jeden ze swoich produktów a już wprowadzisz ogromny zmianę do swojego życia jak i do życia naszej Planety.

 

Myślisz że twój jeden gest nic nie zmieni ?

 

Przekonaj się na własnej skórze i sprawdź że bycie Byle Eko to właśnie ten jeden drobny gest niosący za sobą ogromne zmiany.

 

 

Dbamy o produkty sprzedawane w naszym sklepie są one starannie wybrane tak aby odpowiadał najwyższy standardom naszych klientów. Współpracujemy tylko z największymi dostawcami i znanymi markami po to aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

 

Staramy się również swoją postawą dawać przykład i używać do pakowania wyłącznie produktów z recyklingu lub takich, które są jak najmniej szkodliwe dla środowiska w niektórych przypadkach może być to niemożliwe.

 

 Pamiętajmy że całkowicie wycofanie się z tworzyw sztucznych to jest bardzo trudne i to proces, który wymaga od nas ogromnego zaangażowania i nic nie dzieje się od razu. Do wszystkiego potrzeba czasu, my jednak zachęcamy do bycia Byle Eko i to co możesz zrobić już dzisiaj to zamienić choćby jeden ze swoich produktów używanych na co dzień na ten "EKO" 

Tak niewiele może już zbudować nowy pogląd na świat.

Nie chodzi o to aby z dnia na dzień stać się "EKO maniakiem" oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa :).

 

Wiemy że zmiany jest ciężko wprowadzić do swojego życia dla tego dla nas jest ważne aby być Byle Eko bo to znaczy że chcesz dokonać tej zmiany i masz świadomość że nasza planeta tego potrzebuje i byle jeden produkt może właśnie to zmienić. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl