Gryzaki to najlepsze zabawki dla niemowląt, które nie mają jeszcze zębów. Są to najlepsze zabawki dla maluchów, ponieważ pomagają im rozwijać zęby, a także ręce. Gryzak może być również wykonany dla starszych dzieci, jak również.

Istnieje wiele kształtów, wzorów i rozmiarów dostępnych na rynku, który składa się z silikonu, plastiku, drewna, gumy, szkła itp.

Najlepiej jest wybrać materiał, który jest nieszkodliwy dla dziecka i nie będzie miał wpływu na jego usta.

Omówmy następujące tematy:

Konstrukcja i kształt:

Projekt i kształt gryzaka zależy od wieku dziecka. Kształty, które są wykonane dla starszych dzieci są w kształcie łyżki i drewniane gryzaki są używane dla niemowląt.

Materiał:

Zawsze zaleca się stosowanie bezpiecznych materiałów do wykonania gryzaka. Niektóre z materiałów, które są używane do tworzenia gryzaków są silikon, drewno, guma itp.

Rozmiar:

Rozmiar gryzaka powinien być wystarczająco duży, aby utrzymać go między kciukiem a palcem wskazującym. Powinien być łatwy do trzymania i powinien być wygodny.

Wnioski:

To są najlepsze wskazówki dotyczące gryzaków, które są dla Ciebie pomocne. Jestem pewna, że stosując się do tych wskazówek, możesz stworzyć idealny gryzak.

 

Share: