Co to znaczy iść na zieloną trawkę?

W dzisiejszym świecie nie możemy znaleźć żadnego miejsca, które nie jest zanieczyszczone obecnością szkodliwych substancji chemicznych. Powietrze, woda, żywność i nasze środowisko jest skażone wieloma niebezpiecznymi chemikaliami.

Jesteśmy otoczeni toksynami, które sprawiają, że nasza skóra traci swój blask i piękno. Z powodu zanieczyszczeń nasz organizm jest pod ciągłym atakiem. Nie możemy znaleźć żadnego miejsca, które jest całkowicie wolne od substancji toksycznych.

Nawet gleba staje się zanieczyszczona z powodu coraz większej liczby budowanych fabryk chemicznych. A woda, którą pijemy, również jest zanieczyszczona.

Toksyny są najbardziej niebezpieczną rzeczą, która dzieje się z naszym organizmem. Powietrze, którym oddychamy zawiera ogromną ilość trujących gazów. Nasz organizm nie jest w stanie z nimi walczyć.

Toksyczne związki chemiczne wpływają na naszą wątrobę i nerki, przez co chorujemy.

Zaczęliśmy odczuwać negatywne skutki działania chemikaliów. Nasze ciało staje się słabe i zaczynamy czuć się wyczerpani. Nasza skóra staje się ciemna, włosy wypadają, a paznokcie stają się łamliwe.

A najgorsze jest to, że szkodliwe działanie chemikaliów jest trwałe. Nawet po zażyciu leków i próbie pozbycia się ich, problemy zdają się nie kończyć.

Dlatego nie możemy znaleźć idealnego miejsca do życia. Nawet jeśli pójdziemy na zieloną trawę, toksyny nadal będą za nami podążać.

Dlatego też, musimy zmienić nasz styl życia i zacząć żyć zdrowo.

Sporządziłem listę kilku ważnych punktów, które pomogą Ci udać się na zieloną trawkę.

Zrób plan:

Wszyscy wiemy, że aby zachować sprawność fizyczną musimy dobrze się odżywiać i ćwiczyć. Ale kiedy przychodzi do toksycznej sytuacji, która dzieje się wokół nas, staje się to trochę trudne.

Naszym celem powinno być zdrowe życie i uczynienie naszego ciała silnym i sprawnym.

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest stworzenie planu. Musimy zdecydować, który z punktów jest dla nas najważniejszy.

Możemy zdecydować się na rozpoczęcie od planu diety lub możemy zdecydować się na pracę nad ćwiczeniami.

Jeśli zdecydujesz się na plan diety, to musisz ograniczyć śmieciowe jedzenie i jeść więcej owoców, warzyw i pełnych ziaren.

Dieta jest ważną częścią naszego życia. Bez niej nie jesteśmy w stanie przetrwać.

Ale, jeśli myślisz o zrobieniu sobie od niej przerwy i chcesz spróbować czegoś nowego, to możesz rozważyć suplementy diety.

Jeśli jesteś gotowy, aby pozbyć się toksyn, to możesz zacząć od detoksykacji swojego ciała.

Najlepszym sposobem na detoksykację organizmu jest przestrzeganie naturalnych metod. Możesz zacząć od naturalnych ziół i podążać za nim z dietą detox.

Nie używaj plastiku:

Jednym z największych błędów, które popełniamy jest to, że używamy wielu plastikowych przedmiotów w naszych domach. Używamy dużo plastikowych toreb, butelek na wodę i plastikowych kubków.

Wszystkie te przedmioty są szkodliwe

 

Share: