10 najlepszych porad dotyczących karmienia piersią

Dzieci

Jako matka musimy urodzić nowe życie, ale musimy również dbać o nasze dzieci, zwłaszcza o karmienie piersią. Jako matka, musisz karmić swoje dziecko mlekiem i dlatego musisz użyć wkładki do piersi.

Ale czy wiesz, jak zrobić dobrą wkładkę laktacyjną? Jeśli nie wiesz, to jesteś we właściwym miejscu. Tutaj dzielę się z Tobą kilkoma najlepszymi wskazówkami, jak zrobić nakładkę na piersi.

Najlepszy rozmiar nakładki na piersi

Istnieją różne rozmiary dostępne wkładki do piersi, więc trzeba wybrać zgodnie z rozmiarem. Jeśli jesteś duży piersi następnie można przejść do średniej lub dużej wielkości. Jeśli masz mały rozmiar piersi, to możesz wybrać mały rozmiar.

Wybierz mądrze wkładkę laktacyjną

Aby wybrać najlepszą wkładkę, należy wybrać ją zgodnie z rozmiarem piersi. Na przykład, jeśli używasz średniej wkładki, musisz unikać dużych wkładek, ponieważ mogą one podrażnić Twoją skórę.

Jak zmienić wkładkę laktacyjną?

Jeśli używasz tej samej wkładki przez długi czas, musisz ją zmienić. Można użyć nowej i będzie ona bardziej przydatna. Możesz zmienić wkładkę podczas mycia piersi.

Nie używaj ciasnych wkładek laktacyjnych

Wiele kobiet używa ciasnych wkładek laktacyjnych, ponieważ myślą, że jest to dobry pomysł, aby zapobiec wyciekaniu mleka. Jednak nie jest to prawidłowa metoda. Kiedy karmisz piersią, nie chcesz wyciekać mleka, ale nie chcesz też zaciskać wkładki laktacyjnej. Jest to więc zła decyzja.

Wnioski:

Są to najlepsze wskazówki, jak zrobić dobrą nakładkę na piersi. Będziesz kochać wyniki, ponieważ wkładka laktacyjna, którą zrobisz, będzie najlepsza. Jeśli używasz złej nakładki na piersi, wtedy twoje dziecko również poczuje różnicę. Więc spróbuj użyć tych wskazówek, aby zrobić dobrą nakładkę na piersi.